GM - TL YAKINLARI

GM - TL YAKINLARI

Mesaj  STaVRaN Bir Çarş. Haz. 09, 2010 8:00 pm

BU GUN SARI BAYRAKDA BI OLAY OLDU ISMİ : ( CosMan45 ) BU KİŞİ SARILARA BASKINA GELIP ELINDE ILK DOGDUGU SILAH ( KILIC VE KEŞİS PLAKA ) İLE BIZIM KOYU BASTI VE AYAKDA KIMSE ALMADI ADAM BIZE SKIL BILE KULLAMADI KILICI 2 SALLAMA ILE HERKEZ YATIYODU
PM ATTIM VE DEDIMKI N AYAKSIN DEDIM BN GM NIN OGLUYUM VS VS VS SEYLER BURDAN SESLENIYORUM HAKSIZLIK YAPILMASIN BELLIKI O KISI KUCUK BI KISIYDI VE GM OGLUYUM DIGEREK HAKSIZLIGI GOZ ONUNE GETIYORDU VE BANA KOYAN ISE BN BOYLE KONUSDUGUM ICIN BANA DEDIGI LAF SENI BABAMA SOYLUCEM SENI AKSAMA BANNET YAPTIRCAM KOYARMI HYR KOYMAZ BASKA SERVERE GECER YENIDEN OYNARIM AMA BURDA BNM ARAKDASLARIMIN VE DIGER BAYRAKLARIN HAKKINI YEMESINI ISTEMIYORUM MAGDEM OGLARINIZ VAR BU OYUNDA KARAKTER ACTIRIYONUZ YA DESDEK VERMEYI KENDI KENDINE KASILSIN YADA FULL EDIT YAPIP UYARINIZI YAPIN DIGER USERLERI RAHTSIZ ETMESIN!! BU KONU CIDDEN ÖNEMLIDIR 2 GM 'MIZ BUNDA BI CAGRESINE BAKSINLAR BU ARADA BU CosMan45 MAVI BAYRAKDI BIZ PVP YI EYLENMEK ICIN OYNUYORUZ GM LERIN YAKINLARININ ARTISLIK YAPSIN GELSIN BIZI DAHA ILK LW LERDE VERILEN KILICLA 2 HAMLEDE ÖLDURMESI ICIN OYNAMIYORUZ HELEKI DEFANSINA HIC SOZ ETMIYORUM EE TABIKIDE GM NIN OGLUYMUS NASIL BI TORPIL YAPILDIYSA HEA BN YAPILMASIN DEMIYORUM BNI ILGILENDIRMEZ KIME NE YAPARSA YAPSINLAR AMA BOYLE TORPIL YAPIPDA BIZLERI RAHATSIZ EDILMESI BIZIM ICIN KOTU OLUR SAYGILARIMLA ... FORUM VE BNA DESDEK VERIRSENIZ SEVINIRIM Mad Mad affraid affraid
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Geri: GM - TL YAKINLARI

Mesaj  Kupa Westa Bir Çarş. Haz. 09, 2010 8:12 pm

Evet 20 den fazla oyuncu buna bende dahil tırnak içinde yazıyorum ''çok rahatsız oldu(k)''. elindeki levelsiz kılıç ve 2 vuruş darbesi ile herkesi yatırıyordu.(skill kullanmadan!) Sonuna kadar arkandayım kardeşim sen gidersen hepimiz gideriz..! [/color]
Kupa Westa

Kullanıcı profilini gör http://engmt2.turkforumpro.com/profile.forum?mode=editprofile&am

Mesaj  รคﻮ๏קค кคן๓єг Bir Çarş. Haz. 09, 2010 9:38 pm

aynen katılıyorm
รคﻮ๏קค кคן๓єг

Kullanıcı profilini gör http://melankolia.com.tr/

Mesaj  STaVRaN Bir Perş. Haz. 10, 2010 12:24 pm

KOSKOCA OYUNDA 3 KISIMI ISYANI VAR ANLIYAMADIM GITTI :S What a Face

LONCA : StereoLoVe
NİCK : STaVRaN
KRALLIK : ChunJo
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Kupa Westa Bir Perş. Haz. 10, 2010 12:27 pm

umitcan_26 demiş ki:KOSKOCA OYUNDA 3 KISIMI ISYANI VAR ANLIYAMADIM GITTI :S What a Face

SADECE 3 KİŞİ İSYAN EDİYORSA BU DURUMA.^^ AHG ! OYNARSIN/OYNARSINIZ BU OYUNU 7/24 !
lol! Evil or Very Mad
Kupa Westa

Kullanıcı profilini gör http://engmt2.turkforumpro.com/profile.forum?mode=editprofile&am

Mesaj  Crones Bir Perş. Haz. 10, 2010 12:34 pm

Statü Edit Yapmış Sanırım.
Bence de Bir Haksızlık Var Ortada.
Crones

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  1nTeaCome Bir Perş. Haz. 10, 2010 12:37 pm

evet o adamı gördüm zırhcının önünde kesiyordu herkesi :S
1nTeaCome

Kullanıcı profilini gör