Duzeltmler yapılmasi lazim

Duzeltmler yapılmasi lazim

Mesaj  x Bir Çarş. Haz. 09, 2010 10:34 pm

ltf gmler oyundan sogutmayalım herkesi kapancaksa kapansın artık sorunmu var cozulsun

x

Kullanıcı profilini gör

Geri: Duzeltmler yapılmasi lazim

Mesaj  STaVRaN Bir Çarş. Haz. 09, 2010 11:06 pm

EVET OYUNDAN COK SOGTULUYOR SIMDIK GMLER BU YAZDIKLARIMIZI GORUP KIZA BILIRLER AMA BIZ YORUMLUYORZ SIZDE BU YORUMLARLA HATALARINIZI DUZELTMENIZ LAZIM OYUNDA BIRDEN COK SORUN VAR HANGISINI SAYSAK HANGISINDEN BASLASAK BILEMIYORUM AMA DUZELMELERI GEREKIYOR HEM GM LER HEMDE SERVER EVT SERVER N KADARDA OLSA GUZEL BN ENGMT2DEN DEWAM ETMEK ISTIYORUM AMA BU BOYLE GIDERSE BN GITMEM KI TEK SORUNLU BEN DEGILIM SU FORUMDA KAC KISI VARSA BU YAZILARI GORDUGU ZAMN ONLARDA SORUN OLDUGUNUN ONAYINI VERIRLER HELEKI DAHA FORUMA UYE OLMUCAY ARKADASLARIMIZDA OYUNDA COK SORUN VAR COK BN DIYORUM VE BNM GIBI INSANLARDA COK YARDIM BEKLIYORSANIZ SEVE SEVE YARDIM EDERIM (EDERIZ) ILLA BI KARSILIK BEKLEMIYORUZ YETERKI ŞU OYUNDA USER COGALSIN OYUN GUZELLESSIN AMA GM LERIN TEK DERKI OYUNA GIRIP BOSS-METIN EVENATLERI YAPMAK GIRIYOLAR 10 DAKKA DROPLARI ACIYOLAR 19.30 DA EVANT YAPIYLAR SONRA CIKYOLAR DROPLAR KAPANIYOR KASILMIYOR ITEM DUSMUYOR BNM ITEME IHTIYACIM MI VAR HYR YOK AMA IHTIYACI OLAN BIRCOK ARKADASIMIZ VAR BN TEK KENDIMI DUSUNURSEM BENCILLIK ETMIS OLURRUM. DUZELTME YAPILMASI GEREKIYOR EMIN OLUN OYUN KURUCU ARKADASLAR OYUN DUZELDIGI ZAMN USER DAHA COK ARTICAKDIR Wink scratch
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  KinLiFe Bir Çarş. Haz. 09, 2010 11:46 pm

kardes ii yazmışın hoş yazmışında arada bi soluk alıp cümlelere nokta filan koysaydın Very Happy
KinLiFe

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  STaVRaN Bir Perş. Haz. 10, 2010 12:16 am

NOKTAYLA VİRGULLE UGRAŞCAK HALMI KALDI :S ÖFKE DOLUYOM N YAZKKI :S monkey

LONCA : StereoLoVe
NİCK : STaVRaN
KRALLIK : ChunJo
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics