PVS SORUNU

PVS SORUNU

Mesaj  STaVRaN Bir Salı Haz. 15, 2010 1:05 pm

ARKADALAR EVT ŞİKAYETIMIZ COK BILIYORUM AMA BIRAZDA ŞU YONDEN BAKIN OYUNUN KAPANMASI GM LERLE BI ILGISI YOK PVS SUNUCUSU OYUNU KAPATIYOR VE OYUNA GIREMIYORZ GM LERLE BI ILGISI YOK PVS SUNUCU KAPANDIGI ICIN BIZ GIREMIYORUZ YANI SOYLE DUSUNUN TR DE OYUNA BAKIMA SOKMAK ICIN KAPANIYOR SAGDECE GM LER GIRE BILIYORSA BUNDADA ONUN GIBI BISEY PVS SUNUCUSU OYUNU KAPATIYOR SAGDECE GM LER GIRIP BAKIM YAPA BILIRSEN BUNDAN BASKA BISEY YAPAMAZLAR OYUNU GM LER ACAMAZ ( BU BELLI BI KISIM ICIN GECERLI YANI PVS SUNUCU KAPATTIYSA ACAMAZLAR ) PVS KAPATTIGI ICIN GM 'LERINDE ELLERI KOLLARI BAGLI ONLARDA BIZIM GIBI BKLIYOLAR VE TEK ENGMT2 DE BU SORUN YOK AYNI PVS SUNUCUSU BAGLI OLAN BI SW BULUN VE INDIRIN ENGTM2 HATA VERDIGINDE BIRDE O INDIRDIGINIZ SW YI DENEYIN BKAM GIRICEKMI ? Wink %100 GIRMICEKTIR EMIN OLUNKI PVS SORUNU BIZIM BASIMZI COK AGRITIYO AGRITICAK GIBIDE ELIMIZDEN BISEY GELMICEK GIBI Wink BU YAZDIGIM TABI KIDE GM LERI SAVUNMAK ICIN DEGILDIR SAGDECE PVS SORUNU ICIN GM LERE ANA BACI KATANLAR ICINDIR BI KUTSAL VARLIGA BU KADAR BASIT KÜFÜR EDILMESINE KARŞI OLDUGUM ICIN BOYLE BIRŞEY YAPTIM
AMA TABIKIDE OYUNUN SORUNU COK GM LERE BAGLI OLARAK OYUNDA BIRDEN FAZLA SORUN VAR BUNLARLA BIRDE ILGILENSELER COK IYI OLUR Wink ILGILENEMIYOLAR BAGRI MOD GM ALIMLARI YAPSINLAR FORUM ALDI BASINI GIDIYOR KFUR EDEN EDENE BOS KONUSAN UZERE BOS BOSUNA KONU ACAN UZERINE BI KONUYU ACIP AYNI KONU ACAN USTUE :S VS VS VS
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Geri: PVS SORUNU

Mesaj  AteS Bir Salı Haz. 15, 2010 1:29 pm

cok haklısın...
AteS

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  รคﻮ๏קค кคן๓єг Bir Salı Haz. 15, 2010 1:49 pm

STaVRaN demiş ki:ARKADALAR EVT ŞİKAYETIMIZ COK BILIYORUM AMA BIRAZDA ŞU YONDEN BAKIN OYUNUN KAPANMASI GM LERLE BI ILGISI YOK PVS SUNUCUSU OYUNU KAPATIYOR VE OYUNA GIREMIYORZ GM LERLE BI ILGISI YOK PVS SUNUCU KAPANDIGI ICIN BIZ GIREMIYORUZ YANI SOYLE DUSUNUN TR DE OYUNA BAKIMA SOKMAK ICIN KAPANIYOR SAGDECE GM LER GIRE BILIYORSA BUNDADA ONUN GIBI BISEY PVS SUNUCUSU OYUNU KAPATIYOR SAGDECE GM LER GIRIP BAKIM YAPA BILIRSEN BUNDAN BASKA BISEY YAPAMAZLAR OYUNU GM LER ACAMAZ ( BU BELLI BI KISIM ICIN GECERLI YANI PVS SUNUCU KAPATTIYSA ACAMAZLAR ) PVS KAPATTIGI ICIN GM 'LERINDE ELLERI KOLLARI BAGLI ONLARDA BIZIM GIBI BKLIYOLAR VE TEK ENGMT2 DE BU SORUN YOK AYNI PVS SUNUCUSU BAGLI OLAN BI SW BULUN VE INDIRIN ENGTM2 HATA VERDIGINDE BIRDE O INDIRDIGINIZ SW YI DENEYIN BKAM GIRICEKMI ? Wink %100 GIRMICEKTIR EMIN OLUNKI PVS SORUNU BIZIM BASIMZI COK AGRITIYO AGRITICAK GIBIDE ELIMIZDEN BISEY GELMICEK GIBI Wink BU YAZDIGIM TABI KIDE GM LERI SAVUNMAK ICIN DEGILDIR SAGDECE PVS SORUNU ICIN GM LERE ANA BACI KATANLAR ICINDIR BI KUTSAL VARLIGA BU KADAR BASIT KÜFÜR EDILMESINE KARŞI OLDUGUM ICIN BOYLE BIRŞEY YAPTIM
AMA TABIKIDE OYUNUN SORUNU COK GM LERE BAGLI OLARAK OYUNDA BIRDEN FAZLA SORUN VAR BUNLARLA BIRDE ILGILENSELER COK IYI OLUR Wink ILGILENEMIYOLAR BAGRI MOD GM ALIMLARI YAPSINLAR FORUM ALDI BASINI GIDIYOR KFUR EDEN EDENE BOS KONUSAN UZERE BOS BOSUNA KONU ACAN UZERINE BI KONUYU ACIP AYNI KONU ACAN USTUE :S VS VS VS

o bi kere wsp sunucularından değil adam pc yi kapatıo ondan gıremıosun oyuna yoksa neden dıer sunucular kapanmıyokı dımı ?? Smile
รคﻮ๏קค кคן๓єг

Kullanıcı profilini gör http://melankolia.com.tr/

Mesaj  STaVRaN Bir Salı Haz. 15, 2010 2:08 pm

SAGOPA KARDESIM COK YANLIŞ BI BILGIN VAR VPS SUNUCU KAPANDIGIN ICIN OYUNA GIRILMYIOR GM NIN KAFISI ETIGI ICIN DEGIL VE KACINCI YUZ YILDAYASIYORUZ TEKNOLOJI ILERLEDI ANA MAKINA KAPALI OLSA HER TURLU GIRE BILIYORUZ OYUNA KI SAGTEN ONCEDEN DE GIRIYODUK ANA MANIKA KAPALI OLDUGU ZAMN BIZIM GIRMEME GIBI BI SECENEYIMIZ YOK HER TURLU GIRIYORZ SAGDECE VPS SUNUCUNDA HATA VAR GIR DENE BI BASKA SW INDIR ŞU AN SW LER ACILMADAN BAK BAKAIM KAC TANE SW ACIK Wink

EN AZ 10 TANE SW DENEDIM COGU KAPALI Wink ACIK OLANLAR ISE AYNI VPS SUNUCU ILE ANLASMALI DEGIL BASKA BI VPS FIRMASI ILE ANLASMALI Wink BILMEDIGIN ŞEYI YAZIYORSUN KARDESIM AMA SENIN YAZDIGINI OKUYAN KISILER GAZA GELIP ANA BACI KUFUR EDIYOLAR Wink
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  Labirent Bir Salı Haz. 15, 2010 2:40 pm

รคﻮ๏קค кคן๓єг demiş ki:o bi kere wsp sunucularından değil adam pc yi kapatıo ondan gıremıosun oyuna yoksa neden dıer sunucular kapanmıyokı dımı ?? Smile

AloneWolf bildiğime göre bu sadece hamachi'lerde oluyor.Yanlış biliyorsam söyleyin lütfen.

STaVRaN sana nerdeyse tüm fikirlerinde katılıyorum bundada öyle ama Türkçeni düzelt
Labirent

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  STaVRaN Bir Salı Haz. 15, 2010 2:42 pm

Labirent demiş ki:
รคﻮ๏קค кคן๓єг demiş ki:o bi kere wsp sunucularından değil adam pc yi kapatıo ondan gıremıosun oyuna yoksa neden dıer sunucular kapanmıyokı dımı ?? Smile

AloneWolf bildiğime göre bu sadece hamachi'lerde oluyor.Yanlış biliyorsam söyleyin lütfen.

STaVRaN sana nerdeyse tüm fikirlerinde katılıyorum bundada öyle ama Türkçeni düzelt

BNM TURKCEM ANCA BU KADAR K.BAKMA AMA DIKKAT ETMEYE CALISICAM SENIN ICIN Wink
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  รคﻮ๏קค кคן๓єг Bir Salı Haz. 15, 2010 3:29 pm

Labirent demiş ki:

sonucta oyunu gm kendı pc sne kurmuormu ?
รคﻮ๏קค кคן๓єг

Kullanıcı profilini gör http://melankolia.com.tr/

Mesaj  STaVRaN Bir Salı Haz. 15, 2010 4:07 pm

KENDI PC SINE KURUYOR AMA ANA PC KAPANDIGI ZAMAN OYUN KAPANMA GIBI BI DURUM YOK (: ESKIDEN DI O OLAY (:
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  sserhatcer Bir Salı Haz. 15, 2010 5:02 pm

Fakat Gmler bu kadar mı item düşkünü olur kendi emeğimizle bir zehir kilici yaptik kara büyü zirhi aldik sifremi istedi verdim zehrimi almis =) bole bisi olabilirmi gm bizim itemlerimizle para kazanio bizden alinan itemleri satio sizce bole bisi olabilir mi bu kdr emek harcadığımıza yazik yaziklar olsn boyle gmlere boylece cok user kaybettiler oyun acilmio kac günden beri kapalı bi acilio droplar acik deil yani bu sw baya sorunlu ama daha cok user kaybedecekler bnden sölemesi birde loncamida kapatmis =) BursaTeam herkes tanıodr ismimde NeoN kırmızı bayraklarda suraydım ama iste gorulen rezillikleri saydım simdi siz bu oyunu hala oynamayı dusunuormusunuz 4000 dkikamı harcadım bn bu oyuna ama nafile herseyim gitti

sserhatcer

Kullanıcı profilini gör

Mesaj  STaVRaN Bir Salı Haz. 15, 2010 5:15 pm

sserhatcer demiş ki:Fakat Gmler bu kadar mı item düşkünü olur kendi emeğimizle bir zehir kilici yaptik kara büyü zirhi aldik sifremi istedi verdim zehrimi almis =) bole bisi olabilirmi gm bizim itemlerimizle para kazanio bizden alinan itemleri satio sizce bole bisi olabilir mi bu kdr emek harcadığımıza yazik yaziklar olsn boyle gmlere boylece cok user kaybettiler oyun acilmio kac günden beri kapalı bi acilio droplar acik deil yani bu sw baya sorunlu ama daha cok user kaybedecekler bnden sölemesi birde loncamida kapatmis =) BursaTeam herkes tanıodr ismimde NeoN kırmızı bayraklarda suraydım ama iste gorulen rezillikleri saydım simdi siz bu oyunu hala oynamayı dusunuormusunuz 4000 dkikamı harcadım bn bu oyuna ama nafile herseyim gitti

KARDESIM SIMDIK EDITLI ITEMIN'NI ALMISLAR CUNKU EDITLI ITEMLER TOPLANIM HERKEZE EŞİT ITEM DAGITILICAK BUNU BIRZAT GM 'NIN AGZINDAN ALDIGIM HABER HERKEZIN EDITLI ITEMNI AYNI OLUCAK OYUZDEN ALMISTIR DUZENLEYIP YENIDEN VERIRLER DIGER KONULARDA EVT HAKLISIN SORUN COK
STaVRaN

Kullanıcı profilini gör